İlçemizdeki Resmi Kurumlar
  İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ

Keskin Hükümet Konağı 2. katında 3 oda da hizmet vermekte olan İlçe Müftülüğü; 1 Müftü, 3 Vaiz, 2 VHKİ, 1 Şoför, 1 Hizmetli, 42 Kadrolu İmam Hatip, 2 Sözleşmeli İmam-Hatip, 7 Müezzin Kayyım 6 Kur’an Kursu Öğreticisi (Kadrolu), 15 Kur’an Kursu Öğreticisi (Fahri) olmak üzere Toplam 80 Personeli bulunmaktadır.

Müftülüğe bağlı 61 kadrolu 7 kadrosuz Camii mevcut olup, kadrolu Camilerden 16’sı münhal durumdadır.

Müftülüğe bağlı 6’sı C grubu 13’ü D grubu olmak üzere 19 adet Kur’an Kursu mevcuttur.


İlçe Müftüsü - Fazlı MUTLU

KESKİN MÜFTÜSÜ FAZLI MUTLU

26 Haziran 1970’te Düzce'de doğdu. İlkokulu Düzce'de bitirdikten sonra Hafızlık ve İmam-Hatip eğitimini yine Düzce’de tamamladı.

1993 yılında öğrenime başladığı Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesini 1997 yılında bitirdi ve aynı yıl Bolu ili Göynük ilçesi Kaşıkcı Şehler C. İmam-Hatibi olarak göreve başladı. 1997-2000 yılları arasında Bolu GümüşovaYakabaşı C. İmam-Hatibi olarak görev yaptı.

2000 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı Trabzon İli Akçabat İlçesi Darıca Eğitim Merkezinde başladığı ihtisas eğitimini 2003 yılı nisan ayında tamamladı.

2003 yılı temmuz ayından 2010 yılı mayıs ayına kadar Çankırı İli Ilgaz ilçe Vaiz’i olarak görev yaptı.

2010 yılı mayıs ayından 2013 yılı ağustos ayına kadar üç yıl Sivas İli Kangal İlçe Müftüsü olarak ve görev yaptı.

2013 Yılı Eylül ayında Keskin İlçe Müftüsü olarak göreve başlayan Fazlı MUTLU evli ve 3 çocuk babasıdır.




Vaiz - Uğur ÖZTÜRK

1977 Kırıkkale ili Çelebi İlçesi doğumludur. Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunudur.

05.09.1997 tarihinde Kırıkkale Keskin Danacıobası Köyü Camii İmam-Hatip’i olarak göreve başlamıştır.

27.12.1998-06.11.2000tarihleri arasında Erzincan Refahiye YazıgediğiKöyü Camii İmam-Hatibi olarak görev yapmıştır.

06.11.2000-15.02.2004 tarihleri arasında Kırıkkale Karşıyaka Camii Müezzin-Kayyımı olarak görev yapmıştır.

15.02.2004- 27.02.2014 tarihleri arasında Kırıkkale Selimiye Camii Müezzin-Kayyım ve İmam-Hatip olarak görev yapmıştır.

27.02.2014 tarihinde İlçemiz Vaizi olarak atanan ve halen görev yapmakta olanUğur ÖZTÜRK, evli ve 2 çocuk babasıdır.



Vaiz - Mahmut ATA

21.12.1970 Yozgat İli Şefaatli İlçesi doğumludur. Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunudur.

21.05.1992 tarihinde Niğde İli Çiftlik İlçesi Ovalıbağ Köyü Camii İmam-Hatibi olarak göreve başlamıştır.

19.08.1994-29.01.1996 tarihleri arasındaAnkara Altındağ Telli Hacı Halil C. Müezzin-Kayyım olarak görev yapmıştır.

29.01.1996-15.01.1997 tarihleri arasındaAnkara Altındağ Aktaş Atila C. Müezzin-Kayyım olarak görev yapmıştır.

15.01.1997-11.01.2002tarihleri arasındaAnkara Altındağ Kurşunlu C. Müezzin-Kayyımolarak görev yapmıştır.

11.01.2002-06.03.2014tarihleri arasındaAnkara Altındağ Örtmeli C. İmam-Hatipolarak görev yapmıştır.

03.03.2014tarihinde İlçemiz Vaizi olarak atanan ve halen görev yapmakta olan Mahmut ATA, evli ve 2 çocuk babasıdır.



VHKİ - Sefer KARAKÜTÜK

05.03.1971 Kırşehir İli Kaman İlçesi doğumludur. İlahiyat Fakültesi Önlisans Bölümü mezunudur.

21.07.1993 tarihinde Kırşehir İli Akpınar İlçesi Kelismailuşağı Köyü İmam-Hatibi olarak göreve başlamıştır.

02.03.2011 tarihinde Kırıkkale İli Keskin İlçe Müftülüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak naklen atandı.

Halen İlçemiz Müftülüğü Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görev yapmakta olan Sefer KARAKÜTÜK evli ve 3 çocuk babasıdır.



VHKİ - Murat ATASAYAR

06.08.1986 Kırıkkale ili Keskin İlçesi doğumludur. Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Lisans mezunudur.

27.12.2004 tarihinde Kayseri ili Özvatan ilçesi Kermelik Köyü Camii İmam-Hatip’i olarak göreve başlamıştır.

17.04.2012 tarihinde ilçemiz Hacıaliobası Köyü Camii İmam-Hatipliğine atanmıştır.

15.11.2013 tarihinde İlçemiz Merkez Güzergah Camii İmam-Hatibi olarak atandı.

05.09.2014 tarihinde İlçemiz Merkez Yenice Camii İmam-Hatibi olarak atandı.

12.01.2015 tarihinde İlçe Müftülüğüz Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak atanan ve halen görev yapmakta olan Murat ATASAYAR evlidir.



Hizmetli - Ramazan DEMİR

10.02.1978 Ağrı ili Diyadin İlçesi doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Lisans mezunudur.

01.15.2001 tarihinde Diyadin İlçesi Hacıhalit Köyü İmam-Hatibi olarak göreve başlamıştır.

02.09.2003 tarihinde Afyonkarahisar İli Sultandağı İlçesi Çukurcak Köyü İmam-Hatibi olarak atanmıştır.

29.12.2014 tarihinde İlçe Müftülüğümüzde hizmetli olarak atanan ve halen görev yapmakta olan Ramazan DEMİR evli ve 2 çocuk babasıdır.


Kalem : 0 318 515 30 78
Makam : 0 318 515 30 57
Faks : 0 318 515 30 57
Elektronik Ağ : www.keskinmuftulugu.gov.tr
Adres : Keskin İlçe Müftülüğü, Altıntaş Mahallesi Atatürk Bulvarı No:7 Hükümet Konağı KESKİN
Başkan'a Mesaj Yazın
Bilgi Edinme
T.C. No Sorgulama
Vergi No Sorgulama
Emniyet İhbar
Jandarma İhbar
Kayıp Şahıslar
Araç Sorgulama
Ehliyet Ceza Puanı
Pasaport İşlemleri
E-Dernek
Sesli Kitap
E-Devlet Kapısı
İnsan Hakları
Online TV
Online Radyo
Tiyatro Online
Aktif Satranç
Engelliler İçin
Enerji Verimliliği
Kırıkkale Maden Hrt.
Afete Hazırlık
Grip Bilgilendirme
Dumansız Hava
Kitap Dünyası
Bugün Ne Pişirelim
Dekorasyon
Bilinçli Tüketici
Kişisel Başarı
Kültür Çocuk
Bilim Çocuk
Atlı Karıncam
Afete Hazırlık
Çocukça
Altın Çocuk
Online : 1
Bugün : 97
Bu Hafta : 1276
Bu Ay : 7197
Toplam : 337602
 Anasayfa  |  Keskin Belediyesi  |  Resmi Kurumlar  |  Haberler  |  Duyurular  |  İhaleler  |  Projeler  |  Bilgi Edinme  |  İletişim
 Copyright © 2014 T.C. KESKİN BELEDİYESİ. Her Hakkı Saklıdır. Yazılım & Tasarım: İNDEKS BİLİŞİM
 Bu site en iyi 1280 x 1024 px çözünürlükte izlenir.